Apartmán Nelli

Apartmán Nelli

nabízí ubytování pro 2 až 4 osoby. V apartmánu je plně vybavená kuchyně s kávovarem, na zahradě je posezení, gril, a vybavení pro děti. Parkování je možné přímo u objektu. V apartmánu je k dispozici Wi-Fi internet.

Apartmán Nelli je součástí Hotelu stará Škola nachází se ve druhém patře v malebné vesničce Hořice na Šumavě nedaleko Českého Krumlova a vodní nádrže Lipno.

Lipensko je vyhledávanou destinací, jejíž předností je atraktivní nabídka volnočasových aktivit nejen v letní a zimní sezóně, ale i v období jarních a podzimních měsíců. Tomu odpovídá i množství a kvalita služeb.

Sezóna na Lipně nikdy nekončí. Letní koupání je samozřejmostí, ale ve vodním ráji Aquaworld si ho můžete dopřát kdykoli během roku. Po celou sezónu si můžete užívat také cyklo/in – line stezky kolem jezera (celý okruh má 21 km) a zábavy v Active Park Lipno.

Naprostým unikátem je Stezka korunami stromů Lipno, která se nachází na vrcholu Kramolína a nabízí nádherné výhledy do okolí. Doporučujeme navštívit bobovou dráhu a lanový park, bikepark a Stezku v korunách stromů.

Cena: 1850,- za noc

Pin It on Pinterest

Share This