Rekreační chata Menfis

Rekreační chata Menfis

Užijte si chvíle pohody po celý rok v rekreační chatě Menfis.

Chata se nachází v rekreačním středisku Menfis v malebné vesničce Hořice na Šumavě nedaleko Českého Krumlova a vodní nádrže Lipno.

Chata Menfis – Hořice na Šumavě – vodní nádrž Lipno – Český Krumlov. Užijte si chvíle pohody po celý rok v rekreační chatě Menfis pro až 6 osob.

Chata nabízí ubytování ve 2 ložnicích pro 2 osoby a dále 2 přistýlky v obývacím pokoji. V chatě je plně vybavená kuchyně s kávovarem, obývací pokoj s posezením, TV a krbem. Na zahradě je posezení, gril, ohniště a vybavení pro děti. Parkování je možné přímo u objektu. V chatě je k dispozici Wi-Fi internet.

Chata se nachází v rekreačním středisku Menfis v malebné vesničce Hořice na Šumavě nedaleko Českého Krumlova a vodní nádrže Lipno. Lipensko je vyhledávanou destinací, jejíž předností je atraktivní nabídka volnočasových aktivit nejen v letní a zimní sezóně, ale i v období jarních a podzimních měsíců. Tomu odpovídá i množství a kvalita služeb. Sezóna na Lipně nikdy nekončí. Letní koupání je samozřejmostí, ale ve vodním ráji Aquaworld si ho můžete dopřát kdykoli během roku. Po celou sezónu si můžete užívat také cyklo/in – line stezky kolem jezera (celý okruh má 21 km) a zábavy v Active Park Lipno. Naprostým unikátem je Stezka korunami stromů Lipno, která se nachází na vrcholu Kramolína a nabízí nádherné výhledy do okolí. Doporučujeme navštívit bobovou dráhu a lanový park, bikepark a Stezku v korunách stromů.

Ubytování :

Pro 2 – 6 osob

Zahrada s vyžitím pro děti, gril, ohniště, posezení.

Plně vybavená kuchyně s kávovarem.

Soukromé parkoviště

Wifi

Ceník

Minimální rezervace 2 noci

2 až 4 osoby 2 noci 3.600,-

Každá další noc navíc 1.800,-

Přistýlka 500,- noc

Pin It on Pinterest

Share This